۱۳۸٧/۱٢/٢۸
گرفتاری مثبت
  • این چند روزه خیلی همه اش کار داشتم و هنوزهم دارم و همه اش کارهای خوبی بوده خوشبختانه؛ آماده شدن واسه عید و یه شروع تازه. نمی دونم امسال موقع تحویل سال در چه حالی خواهم بود،‌ این چند روز همه اش به سالهای گذشته و سال تحویل های خاص فکر می کردم.
  • نوروز ١٣٧٨ مامان و بابا حج بودند و اولین سالی بود که پیششون نبودیم. خاله زری و امید و آزاده و الانی و من دور هفت سین نشسته بودیم... بنظرم خیلی عجیب بود که مامان اینها دورند.و بعد هم اون مسافرت تاریخی ...
  • نوروز ١٣٨۶،‌ اولین نوروزی بود که دور از خانه بودم. ایران نبودن و حال و هوای عید و گرفتاری مامان اینها واسه اینکه نمی تونستند بیان اینترنت و ... همه دست به دست هم داده بود که یه سال تحویل سخت و پراز دلتنگی و بغض داشتم گرچه خاله اینها همه تلاششون رو می کردند که من احساس نکنم، ولی خوشحالم که اون روزها گذشت...
  •  پارسال جوردیگه ای بود،‌ اولش خیلی تلخ بود و روزهای آخر اسفند اینقدر تلخ و سنگین می گذشت که احساس می کردم تنهایی نمی تونم این بار رو به دوش بکشم. عمو مریض بودند و روزهای سختی بود،‌می خواستم بیام هلند تا اولین نوروز رو با پوآن کنار هم باشیم و از طرفی دلم همه اش پیش خاله اینها بود،‌ از اسلو  تا آمستردام و از آمستردام تا آیندهوون همه اش چشمم خیس بود، پوآن هم نمی دونست باید چی کار کنیم...ولی خدا رو شکر بعدش همه چی خوب شد و نوروز خوبی داشتیم.
  • امسال پراز هیجانم ... خوشحال و گاهی با تپش و اضطراب،‌ داره پیش می ره و من از خدا همه اش اون چیزی که خیره می خوام...
  • یه گروهی توی دانشگاه هست که برای همسران کارمندان دانشگاه اینجا. و زیر شاخه ای داره، که برای کارمندهای خارجی هستش. من و چند نفر دیگه تویش عضوهستیم. دیروز با یک نفر دیگه رفتیم یه کار داوطلبانه بکنیم. کار این بود که از بین ۶-٧ تا کتاب در باره فرهنگ هلندی ها و ... کتاب (های)‌بهتر رو انتخاب کنیم،‌که به خانواده های کارمندهای خارجی بدهند که با فرهنگ هلندی ها آشنا بشوند و زندگی رو راحت تر اینجا شروع کنند. خیلی کار جالبی بود. کتاب های خوب و هیجان انگیز،‌ بیشترشون مطالبی داشت که خودم خیلی دوست داشتم بدونم. بسیار تفریح کردم و خوش گذشت، آخرش هم دو تا کتاب از اون خوشگل ها و خوب هاش کادو گرفتم!‌ خیلی خوب بود! اینم شد اولین عیدی ام!
  • اگر تا آخر امسال به روزنکردم فعلاً‌ سال نو به همگی مبارک و بهترین ها رو برای همه آرزو می کنم. نوروز شاد و پر باری داشته باشین. قدم های بهار واسه ساکنین نیمکره ی شمالی مبارک!