۱۳٩۱/٧/٢٧
سرمون شلوغ و دلمان شاد

الآنی هم به جمعمون پیوستبغل و می ریم و می آییم و خوشیم. امسال چون نسبت به پارسال زودتر اومده، هوا بهتره و سعی می کنیم از همه چی استفاده کنیملبخند

همکارهای سابقم و یه سری از دوستام هفته ی گذشته حسابی سورپرایزم کردن!هورا خیلی روز خوبی بود. پر از ذوق، هیجان و صمیمیت. خیلی دوستشون دارم و کنارشون وقتی جمعشون جمع ه پر از حس های خوبم. ممنونم دوست های نازنین. واقعاً لبخندهای از ته دلتون و یکرنگی تون واسم دنیا دنیا می ارزهقلب

اون روز بعد از اون همه خوش گذرونی و خوردن چیزهای خوشمزه، پاکتی که تو صندوق پست بود خیلی چسبید و عیشمون رو تکمیل کرد. چه خوب بود... چه حال خوبیهورا! کلاً قبول شدن خیلی حس خوبیه! و واسه من سورپرایز بزرگی هم بود. دیگه لازم نیست امتحان هلندی بدم. همون قدری که بلد بودم کافی بود!! 

سرکار که می آم دلم نمی آد از این رنگارنگ درختها چشم بردارم. قرمز، نارنجی، زرد، سبزکمرنگ و سبز پررنگ خیلی خوشگل ه منظره ای که از پنجره می بینیم.

ساعت ها سرکار زود می گذره و کارهام اونقدر سریع پیش نمی ره. 

دورمون شلوغ ه و سرمون گرم. مهمون های عزیزی از فرانسه و نروژ داشتیم و داریم و خونه مون حسابی خوب جوری شلوغ ه. باید قدر این لحظه ها رو دونست. 

یه حرف هایی دارم که وقت نمیشه بنویسم. بعضی ها برای اینجا و بعضی ها واسه خونده نشدن. 

زیاد این ور اون ور رفتیم، ولی دلم مسافرت حسابی می خواد. حتی اگه نریم، دلم می خواد از حالا برنامه ی یه سفر رو بچینیم... ولی حالا زوده باید یه سری اما و اگرها تکلیفش معلوم بشه.

مسافر حج رو داریم امسال... خودمم نمی دونم چقدر دلم می خواد قسمتم بشه. سفر ایران قبلی حج نامه ای که بعد از عمره نوشتم رو پیدا کردم و می خوندم... دورم از اون هوا.

خدا جونم ممنونم بخاطر همه ی حس های خوب، حال خوب، اطرافیان خوب. 

الهه -آیندهوون آفتابی و زیبای پاییزی

بیست و هفتم مهرماه 91