نوروزی دیگر، آغازی دیگر

نوروز امسال هم خیلی خوب بود. نوروز کلاً خوب ه. همه ی حسش رو دوست دارم. گرچه همیشه حس نوستالژیکش این ایام در غربت بیشینه میشه ولی از اینش که بگذریم از تک و پو برای قدم های بهار خیلی خوشم می آد.

روز بیست و ششم اسفند برامون یه روز به یاد موندنی شد. بچه ها اومدند مثل پارسال که باهم شیرینی پختیم، دوباره شیرینی پزی راه انداختیم و خیلی زیاد خوش گذشت.

امسال تصمیم گرفتیم سبزی پلو ماهی هامون رو هم دور هم بخوریم. این هم بدعت خیلی خوبی بود. خیلی خوش گذشت. یاد همه ی سبزی پلو ماهی هایی که سر سفره های شلوغ و خلوتمون خوردیم... امسال یه سبزی پلو ماهی متفاوت و شب آخر سال متفاوت بی نظیری داشتیم.

 

یه اعتقادات -شاید الکی ای- دارم که حس خوبی بهم می ده و انجام میدم. با وضو سبزه مون رو می ذاریم سبز بیشه و با وضو هفت سین می چینم. هفت سین رو چیدم و واسه سالی که می آد کلی آرزوی خوب کردم. که شروع های خوب داشته باشه و خودخداش هوامون رو مثل همیشه داشته باشه  و از این ور اون ور نگهمون داره.

سال تحویل آروم و خوبی بود و بعدش تلفن هامون رو زدیم و رفتیم سر کار. اولین جلسه ی رسمی ام بعد از شروع با استادم بود. اول فروردین روز خوبی بود واسه اولین جلسه و جلسه، جلسه ی خوبی. 

از شیرینی ها به همکارهام دادم و کلاً عید گرچه بی حال و هوایی که نسخه ی ایرانی اش داره ولی تا امروزش خوب گذشته. عیددیدنی بازی کردیم و مهمون هم داشتیم. کاره هم کردیم، مسایقه ی شمشیربازی هم دادیم! با یه سیزده بدر درست حسابی تکمیل میشه. 

عید و سال جدید بهانه ای میشه که بازهم از خدا بخوام واسه همه ی کسایی که دوست دارم و دوستش دارند، سال خیلییییی خوبی باشه و شکرگزارم واسه همه ی چیزهایی که دارم و ندارم. واسه همه ی چیزهایی که در انتظارم ه از خودش می خوام که کمکم کنه درست باهاشون مواجه بشم. و جوری که خودش می دونه درسته ، من بهشون نگاه کنم. سال هزارو سیصد و نود و یک خیلی خوبی واسه همه آرزو می کنم.

الهه

دهم فروردین ماه 1391

آیندهوون بهار اومده، پر شکوفه، پر گل، پر جوانه!

/ 10 نظر / 46 بازدید
من دروغین

راستش من لحظه سال تحویل با وضو بودم اما تا حالا با وضو سفره 7سین نچیدم ایشالا سال دیگه ... برات از خدا بهترین ها رو می خوام

سعیده

حال و هوات همیشه بهاری، حست همیشه خوب، دورت همیشه شلوغ، کامت همیشه شیرین، تنت همیشه سالم و دلت همیشه شاد باشه دوست بی نظیرم [لبخند]

یونیک

ا برگشتی ؟ نیومدی به این خاله پیرت یه سر بزنی ؟ واقعا که [پلک] شیم آن یو عیدتم مبارک باشه ایشالا که با وضو یا بی وضو کلا زندگی سبزی داشته باشی [گل]

نسیم

سال نوت مبارک الهه جان.امیدوارم که سالا خیلی خیلی خوبی داشته باشی[گل]

نیلی

سلام الهه عزیزم، سال نوت کلی مبارک. امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشی عزیزم و سر کار هم همه چی برات خوب پیش بره. راستی سفرت هم خیلی خوشگله رفیق، از هفته پیش که دیدمش تو گودر هی میخوام بیام بگم هی نمیشه:)

نیلی

سلام الهه عزیزم، سال نوت کلی مبارک. امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشی عزیزم و سر کار هم همه چی برات خوب پیش بره. راستی سفرت هم خیلی خوشگله رفیق، از هفته پیش که دیدمش تو گودر هی میخوام بیام بگم هی نمیشه:)

الآنی

عزیزکم...سال نو همیشه بدون حضور فیزیکی تو اینجا، یه چیزی کم داره اما همین که بدونم شادی، امیدواری و با اومدن بهار تکاپوی نو شدن داری، بهم آرامش میده... خواهر خوبم امسال به یاد سفره ی هفت سین چیدنامون، با وضو سفره چیدم...داشتم به همسرمم توضیح می دادم که نمی دونم فلسفه اش جیه اما چون الهه می گفت، منم اجرا می کنم...این بهم آرامش میده! می دونم که امسال بهترین ها رو خدا برای تو و همه ی ما مقدر کرده... کاش ما بهترین بازیگرش باشیم... خیلی دوستت دارم...از این جا هم سال نوت مبارک[ماچ][بغل]

کرونا

سال نو ات مبارک الهه جان :) تن ات سالم و دلت خوش و روزگارت پر رونق باشه امسال انشالاه [گل]

تاتا

سال نو بر شما هم مبارک باشه امیدوارم این سال پر از آرامش و شادی باشه و خدا به همه بنده هاش نگاه لطف بیندازه همه چیز در گذره و این هم خواهد گذشت به امید خدا به نیکی بگذره حس خوبی هست وضو و حس بهتری هست ایمان به خدائی که همین نزدیکی است بعضی وقت ها یادم می ره یه جای همین نزدیکی هاست[دلشکسته]

آفاق

چه سفره هفت سین آروم و قشنگی. چه شیرینی هایی... گاهی بعضی حس ها فقط بخاطر نوستالژیک بودنشون خیلی خوبن و شاید دلیل دیگه ای ندارن.بهرحال سال خوبی برات آرزومندم. راسی من به تیتر پست قبلت دقت نکرده بودم. از اینکه داری دکتری میخونی خیلی خیلی خوشحال شذم و بهت تبریک میگم دوستم.