روزهای پر تاب و تب

این روزها تقریباً دیگه همه آدم ها با هر طرز فکری سیـ ـاسی و غیر سیـ ـاسی از انتـ ـخابات می گن و می نویسند من هیچ وقت دوست نداشتم اینجا سیـ ـاسی بنویسم ولی چون روزمرگی هام رو اینجا منویسم و این روزهام پراز اخبار و نظر و آمار و بالاپایین شدن ها ست اینجا می نویسم که بمونه. مثل هر حادثه و اتفاق دیگه ای که همه ایران و ایرانی باهم حسش رو می گیرند این روزها پر از تب و تاب ه و من این حالت رو دوست دارم.

از یک طرف همه زندگی ام رو گذاشتم کنار و از صبح تا شب، شب تا صبح مشغول اخبار و این سایت و اون سایتم و دوست دارم زودتر تموم بشه و نتیجه رو بفهمم و از طرف دیگه می دونم فردای انتخابات دلم واسه همه این لحظه های پر تاب و تب تنگ میشه. حس عجیبی ه. اینکه با هر ایرانی مستقل از طرز تفکرش و فرهنگش، حرف مشترکی درباره انتخـ ـابات هست و میشه راجع به مناظ ـره ها حرف زد رو خیلی دوست دارم. همه خبر دارند و نظر می دهند. همه دلشون می خواد واسه ایران بهترین اتفاق بیفته.

من دعا می کنم هرکدوم از بتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم و با انرژی روز جمعه روز خوبی و آینده بهتری رو واسه ایران رقم بزنیم. و توی دلم همه اش میگم کاش این روزها، تو این همه حس و حال و هوا ایران بودیم و بین مردم.

الهه

آیندهوون. هیجدهم خردادماه

/ 25 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جهانگرد

سلام به امید ایرانی اباد ازاد سربلند همه باهم رای می دهیم ونه می گوییم [گل]

سعید

سلام خانوم الهه. وقتی یک انتخابات که بیشتر باید وجه سیاسیش برامون فعال باشه می شه محل شناخت اخلاق و خوبی و از اون طرف شناخت دروغ و ظاهرالصلاحی فکر می کنم دیگه از ابعاد سیاسیش خارج شده و داره نقش زندگی آور بازی می کنه. اصلاً دیگه کاندیداها مهم نیستن. مهم این اخلاقیات فراموش شده تو سیاستمدارامون بود که اقلاً رایحه ش از میرحسین و سبزها استشمام شد. خوشحالم که سبزم و امیدوارم به جمعه ی سبز امسال.

نورا

الهه جان میل من به دستت رسید؟

باراکا

دیگه تب وتابی نیست احساس خفت میکنم که تقلبی به این بزرگی اتفاق افتاد و ما چه ساده لوحانه در صف ایستادیم

مهر

گفته بودم سیاست پدر و مادر نداره همان بهتر بریم سراغ روزهای خوش گذشته

نسیم

سلام الهه جان,نمیدونم به کی رای دادین اما من رای ندادم اگه هم رای میدادم به ا.ن بود,چون موسوی نمیخواست انتخاب بشه اگه میخواست میشد بقیه هم که اصلا در حد ریاست جمهوری نبودن,به نظرم تقلبی هم در کار نیست جوونها به خصوص تهرانیها از جاهای دیگه ایران غافل بودن یعنی اصلا اونهارو حساب نکردن,به هر حال این نیز بگذرد[گل]

مهر

ما به چشم خود فرشته‌ها را دیدیم

مهم

کارمندان وزارت کشور دادن بیرون: افراد واجد شرایط رای: 49322412 افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078 تعداد آرای باطله: 38716 1 میرحسین موسوی خامنه 19075623 کروبی 13387104 محمود احمدی نژاد 5698417 محسن رضایی میرقائد 3754218 لطفا در اطلاع رسانی این خبر ما را یاری کرده و به دیگران خبر دهید

سمیه

الهه عزیزم من از چند تا صندوق خبر دارم و علم غیب هم ندارم که از بقیه صندوقها خبر داشته باشم!در مورد خلوص نیت اون عده هم چیزی نگفتم!درباره طرز فکرشون گفتم که بقیه رو دزد میدونستن و احمدی رو پاک!