نتایج مسابقه لاهه

روز یکشنبه که رفتیم برای مسابقه لاهه روز خوبی بود. اولش خیلی عجیب غریب شروع شد. چون قرار بود با ماشین بچه ها بریم لاهه ولی چون شمشیرهامون و ۴ نفر تو ماشین جا نمی شد تصمیم گرفتیم همه باهم با قطار بریم. به جز یک نفر همه به موقع اومدند و در حالیکه رفتند بیرون تا اون نفری که دیر کرده بود برسه شمشیرها تو قطار و من و پوآن تو قطار رفتیم لاهه. من همه اش فکر می کردم که چون یکشنبه است و قطارها خیلی کم هستند و مسابقات هم تیمی ه رفتن من عملاً بی اهمیت خواهد بود!‌ و راهمون نمی دهند تو مسابقه. ولی خوب نفهمیدم چه جوری شد که راهمون دادند! و خلاصه تیم ما به موقع شروع کرد.

خیلی همه چیز خوب بود. از اینکه تونسته بودم هماهنگ و یکدست با هم تیمی هام بازی کنم خیلی خوشحال بودم. ٣ تا بازی اول رو اگه می بردیم می رفتیم واسه مقام اول دوم سومی که خوب خیلی خوب بود!‌ و با دست پر بر میگشتیم ولی یوهو مربی تیمی که از آلمیره اومده بود گفت اشتباه شده و خلاصه یه جورایی ما رو مجبور کردند یه مسابقه دیگه بدیم که حریف سختی بود و گفتند صداتون در نیاد!‌

آخرش موقعی که جایزه ها رو می دادند چون ما شاکی نشده بودیم سر این تقلبشون،‌ جایزه  اخلاق و بازی جوانمردانه رو دادند به تیم ما. من خیلی عصبانی بودم که مربی اونها کارهاشو این جوری هر دفعه پیش می بره.

چیزی که جالبهاینه که من تو هر سه کشوری که شمشیربازی کردم دیدم که همیشه همچین آدم هایی هستند. کسایی که واسه پول ورزش می کنند و واسه پول حاضرند دورغ بگویند جایی که اصلاً‌ ارزشش رو نداره. از اینکه خودم فقط واسه تفریح ورزش میکنم خیلی خوشحالم و دلم نمی خواد هیچ موقع ذهنم درگیر این مسائل باشه.

الهه

٢٣ آبان ١٣٨٧

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز

جایزه اخلاق مبارک[چشمک]

گیلاس

نمیدونم چرا وقتی از شمشیر بازی میگی حس میکنم آدم ترسناکی هستی! کلا نمیتونم حس مشترکی بین نوشته های مختلفت پیدا کنم! چرا؟؟

باران

نکته جالبش این بود که پس همه جای دنیا از این آدما پیدا میشه!!ولی خوب جایزه اخلاقم جای تبریک داره![دست]

مهرداد

قیمت کاپ اخلاق چقدره؟

كويريات

به گیلاس: فکر کنم به خاطر اینه که شمشیربازی ندیدین! به همین سادگی! شمشیربازی رو اونهایی که دیدند می دونند خیلی بسیار ناز و ادا داره و تقریباً ورزش خیلی دخترونه ای ه برعکس اسمش. و خیلی از آقایون معتقدند سوسولی ه. حالا دیگه من نمی دونم!

بهداد

سلام دختر خاله ، جلب بود متنت و اینکه شما به ورزش واقعی پرداختی و برد و باخت برایت مهم نیست این همان روح ورزش است . به - روزم با عکسهایی شاید جالب .

کائنات

تبریک میگم خیلی خیلی...جایزه ی اخلاق و جوانمردی کلی با ارزشه و خودتونم که میدونین کلی بهتر بودین...همین مهمه دیگه [دست] راستی میگم اگه شمشیربازی ورزش خیلی دخترونه ایه پس قضیه کبودی های روی بازو چی میشه ؟ [شوخی]

ميم

بابا جوانمردانه[چشمک]

میخ فندرسکی

باید با هان شمشیرهاتان شکمش را سوراخ سوراخ می کردید.