بازم از خونه

iran_mix.JPG?uniq=-tibvrn

 

  • آدم یه دلی داره که یه اخلاق های بدی داره! و یه اخلاق های بدی آدم داره که به اثرات بد و گاهی هم خوبی داره. آدم عادت می کنه و آدم وابسته میشه. یه حورهایی انگار زندگی مجموعه همه این عادت دادن ها و عادت کردن ها و سختی ترک عادت هاست. وقتی دور از خونه ای دلت خونه می خواد؛ غافل از این که در عین حال داری به اونجای جدیدی که تویش هستی عادت می کنی. دوست میشی و دوست می داری و دوستت می دارند. آدم همه اش اینجا و اونجا تعلق پیدا می کنه و زندگی اینجا و اونجاش تلخ و شیرین میشه. من دلم واسه نروژ و بعضی آدم هایی که اونجا دارمشونو دانشگاهم و ... یه ریزه تنگه اگرچه تو خونه خیلی بیشتر از اونی خوش می گذره که کسی بتونه فکرشم بکنه.

 

  • حال می کنم با خونه! هیچ جا مثل خونه نیست یه سوت بزنی 20 تا رفیق پایه پیدا کنی بری بیرون یه آیس پک توپ بزنی و بخندی و خوش بگذرونی؛ و قدر بدونی به لذت به چیز مشابه خندیدن و بدون سوء تفاهم گپ زدن رو. لذت ببری از زبون مادری حرف زدن با هم نسل هات! چند روز پیش ها دلم شور افتاده بود نکنه تعداد دوستای قدیمیم تو امریکای شمالی و اروپا بیشتر از ایران شده! ولی هنوزم این جا دوست های خوبی دارم! من همیشه گفتم من از دوست شانس دارم!

 

  • حال می کنم با خونه! اراده می کنی میری سوت ثانیه قله بالای 4000 میزنی! (من که هنوز نزدم ولی میزنم! بالای 5000 شم دعا کنید بزنم!)

 

  • حال می کنم با خونه؛ با غذاهای توپ رستوران ها و کافی شاپ های بهتر! طبیعت خوشگل! و آدم ها!

 

الهه

۲۵ تیرماه ۱۳۸۶

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنفشه

وای چه عکس های خوشمزه ای. اصلا نمی تونم فکر کنم که اگه یه روز خونه باشم دلم برای اینجا تنگ شه ولی می تونمم تصور کنم که دلتنگی تو از چه جنسی اه.

پسرخاله با کت و شلوار

هیچ جا خونه نمیشه بشرطها و شروطها و بدور از احمدی نژاد انشاالله و با تشکر از نانسی عجرم روحی فدا جای خواهر گرامی در خانه خالی نباشه ...

پسرخاله

من دعا می کنم تا پات خوبه خوب نشده نتونی بری کوه . پدر من رفت پدر من در اومد ( دارای صنایع ادبی نظیر کنايه . ايهام . اعجار . مجاز . قلب به ميم . يرملون و ... )

جواب پسرخاله

فکر می کنم داره دعاهاتون به سرانجام ميرسه! و کوه رفتن ماهم طلسم شده!‌ شما هنوزم با حرکات موزون با نانسی حال می کنين؟

پسرخاله

حيف که در ملاعام نميشه خيلی مسائل رو مطرح کرد اما من معتقدم هرکس دل مومنی را شاد کند خانه ای در بهشت ساخته . حالا می خواد با نانسی باشه يا بدون نانسی که واضح و مبرهن است که نانسی ثواب اکمل داره

elani

خواهر خوبم... مشکل دقیقاً همین جاست...ما عادت می کنیم...دل می بندیم و وقتی قراره جدا بشیم چشم هامون رو تر می کنیم و کاش نمی رفتی...کاش الانی کوچولوتو تنها نمی ذاشتی...از همین الآن دلم برات تنگه بهترین خواهر دنیا

پسرخاله

الآنی کوچولو ؟ فرزندم تو ماشاالله با این قد و قامت همه ش دو متر با خدا فاصله داري ... کوچولوم کجا بود ؟

زهرا

سلام. پس بالاخره نرفتی کوه؟

خواب کوتاه

سلام جهت هماهنگی حضورتون لازمه کوير جان ممنون ميشم سر بزنيد و راهنمايی کنيد

کويريات

الانی جونم من خودم بدتر از تو دلم تنگه. نمی دونم نگات کنم يا بغض هامو قايم کنم. اين ۸و۹ روز و خوش باشيم ولی!