اگه همه چیز برمی گشت چی؟

یادم افتاده همه چیز عوض میشه دیر یا زود! اصلاً قابل مقایسه نیست گاهی وقتا حس آدم، دید آدم، شرایط آدم با یه کم قبلش! خیلی غیرقابل پیش بینی است... شرایط و نحوه تفکر الآن من با یک ماه پیش، با شش ماه پیش با یک سال پیش هیچ کدام با هم قابل مقایسه نیست... نگاه که می کنی به طور کلی همه چیز ممکنه به نظرت بیاد عوض شده . چقدر حس پارسال این موقع من با الآن فرق داشت... و نمی تونم تصمیم بگیرم اگه همه چیز برگردد عقب من همین جوری عمل می کنم یا نه... چه خوبه گاهی که زمان برنمی گردد والا چه تصمیم گیری سخت می شد.

بازم این حرف تکراری رو می زنم که چه خوبه مناسبت ها و تاریخ ها آدم را وادار به جمع بندی عملکردش می اندازه... می شینی با خودت کلاهت رو قاضی می کنی می بینی چند مرده حلاجی؟!!
نوزده تیر1384

/ 5 نظر / 7 بازدید
m30jan1984

سلام..رفيق..مدتهاست ازت بيخبرم... کمتر آنلاينم هستی..

saeed

سلام متن زيبايی است ولی اين ها مهم است اصلا ما برای چه آمده ايم آمدنم بحر چی بود؟

Mohammad Reza

سلام....آدما هميشه در حال شکل گرفتن هستن ،اما خوب،از کسی پوشيده نيست که ساختـاری اساسی و قـوام گرفته از ايام کودکی و خانواده همواره همراه اين دگرگونی هست و همه چيزحول اين ساختار پرورش پيدا‌ می کنه .

saied sabery

مطمعن باش که اگر اين احساس وجود داره که بعد از اين همه تغييرات وضعيت الان جالب نيست جای نگرانی و ناراحتی نيست .مهم اينه که روند ش رو بشناسی و سعی کنی روندش رو بهتر کنی .در اين مورد حرف زياد دارم ولی سر فرصت ديگه می گم.

مريم

اما اگه نتيجه قاضی کردن کلاه آدم خوب نباشه چی؟