كار ما نيست

 

هميشه فكر مي‌كردم چرا نبوي معروف شده و چرا آنقدر دوستش دارند. بعد پيش خود فكر ‌كردم اگه من هم آشنايي در يك روزنامه داشتم و يك ستون بهم اختصاص مي‌داد به همه مي‌فهماندم كه او كار خاصي نمي‌كند و من هم مي‌توانم روزانه آنهم از نوع طنز با مزه سياسي و اجتماعي بنويسم. ولي از وقتي دوستم دعوتم كرد و در وبلاگ يا بلاگ او كه هنوز هم نمي‌دانم كدام صحيحتره، قرار شد بنويسم و با هم قرار گذاشتيم هر روز بايد مطلب داشته باشيم و وقتي دست به قلم شدم ديدم كه عجب كار سختي است. بايد نبوي و امثال او را استاد خواند و ستود كه مي‌توانند هر روز و هر لحظه كه اراده كند بنويسند.

م<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 5 نظر / 4 بازدید
...

پرواز را به خاطر بسپار و به خاطر بسپار هر مرغ دريايی پنداری بی کران از آزاديست...

mehrdad

از سردبير محترم مي خواهم كه تيتر دو بار تكرار شده و اديت بفرمايند0 ديكه اين كه با كذشتن اين مطب به نفر سوم بر نخورد به ايشان بكوييد اين مطالب قديمي است

basloogh

لوبياهاي چشم سياه: عشق كجاست؟ آرتميز دانه كار چند روزي بود كه از هر طرف مي شد اين موسيقي را شنيد . ولي يك روز وقتي از اول تا اخر كلييپ را ديدم متوجه شدم كه خيلي شعر عميقي داره و خلاصه حرف دل خيلي ها را مي زنه . شايد در ايران كمتر ما با موسيقي سياهان آمريكايي خو داشته باشيم چون بيشتر اوقات حس نمي كنيم كه آنها دارند مي خوانند . موسيقي آنها اين حس را به تو مي ده كه يك نفر كنارت ايستاده و حرف مي زنه. آنها با حركتهاي خاص دستها شون و طرز ويژه خواندشون سبكي تازه را در موسيقي آفريدند كه به يكي از آنها رپ مي گويند و ديگري هيپ هاپ نام گرفته. انچه كه مورد نظر من بود و مرا به ترجمه يكي از اهنگهاي البوم الفانك به نام عشق كجاست؟ واداشت (كه ذيلا مي آيد)، نه معرفي گروه موسيقي خاصي بود، بلكه از اين در حيرتم كه يك گروه تقريبا ناشناخته (البته با اين موسيقي حسابي مشهورشدند و تقريبا 4 هفته اي است كه جزو 20 آهنگ اول هستند ودر ظرف مدت كوتاهي توانستد از شماره 20 به شماره 3 برسند) توانسته انتقاداتش را با زبان شعر بيان كند؛ از مردم دور و برش و دولت امريكا گله كنه بدون اينكه كسي بهش بر بخورد.

هدی

اره!!!!!!!!۱يکمی سخته!!

محمود

يه کم نه، خیــــــــــــــــــــــــــــــــــلی !!!