نوروز و بهار مبارک

اول ببخشید به خاطر تاخیر در نوشتن. بعدهم بگم آدم واقعاً نمی دونه فرداش چی می شه من کلی فکرکرده بودم که واسه عید تو بلاگم چی بنویسم و چی کار کنم واسه کی ها کارت بدم و چه جوری بنویسم ولی خوب همیشه اونجوری که آدم فکر می کنه پیش نمی ره. خدا رو شکر می کنم که آخرش خوب تموم شد. سال 1386 خیلی واسه من متفاوت شروع شد، خیلی خاص ادامه پیدا کرد و خیلی عجیب رقم خورد و خیلی مهم شد.

 

 

 

و امسال من نوروز رو تو خونه دو نفره مون بودم و دو نفره جشن گرفتیم. همه چیز خیلی خوبه خوب تر از اونی که آدم تو آرزوهاش از خدا می خواد. و من خدا رو شکر می کنم و دعا می کنم همه چیزهای خوبی که دارم رو واسم نگه داره. همه رو به همه آرزوهاشون برسونه و از هیچ کس حس خوشبختیشو نگیره.

عید همگی تون مبارک باشه و قدم های بهار براتون فرخنده. شاد و پیروز باشین.

الهه

پنجم فروردین

مارسی- فرانسه 

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کامران

سلام. سال نو مبارک. امیدوارم که همیشه شاد و خرم باشی. راستی مارسی سیاه‌ زیاد داره؟ اصلا چرا از سفرهاتون نمی‌نویسی؟ مثلا بگو فرانسه چطوریه؟

salam=)

Eydet mobarak,[هورا] inshalla sale khoobi dashte bashi por az movafaghiat![لبخند]

بنفشه

واااای...خیلی هفت سینت خوب شده. حس خوشبختیت پایدار.

خواب کوتاه

مثل اینکه دعای لحظه تحویل سال من جواب داده و تو در سال 87 کمی با احساس شدی خدایا مچکرم نوروزت هم مبارک نوروز پویان هم مبارک امیدوارم کل 87 و کل زندگی از اونی که توی ذهنت بوده بهتر باشه خوشبخت بشید .... این یک دستوره [شوخی]

نگار

سلام الهه عزیز، ایشااله همیشه عیدها رو در کنار اونایی که دوسشون داری بگذرونی و همیشه قشنگ و پر از خاطرات شیرین باشه[قلب] چه هفت سین متقارنی..![چشمک][هورا]

مرضیه

سلام الهه سال نو تو هم مبارک:) سال نو شما مبارک :) "شما" شدنتون هم مبارک

سالی

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی

ز

سلام خانوم سال نوت مبارک برات آرزوی بهترین ها رو در این سال دارم. [لبخند][گل] همیشه خوشبخت باشی

مونا

سلام الهه جون عیدتون مبارک.انشالله سال های خوبی در کنار هم داشته باشید.[ماچ]