خواب خاطره

بادی می وزد و به حواس پرتم دستبرد می زند، گریبانم می گیرد و به دریا می کشاندم.

در خیال غرقه می شوم و در خاطره گم. سیلاب حضور تلخ و پررنگ عدم از خودم می دزددم. از هستی رفته، از زندگی افتاده و سرگردان موج های سهمگین تلخ و شیرین خاطره ؛ دیروزها به صورتم سیلی می زنند من در اشک و اندوه حیران و دردمند، درقفسی که نیست محبوس جان می کنم.

کلمه در خیال جاری می شود و مرا با خود می برد. دیگر جای من نیست، پرشده ام از کلمه؛‌ کلمه هایی که گفتم، گفتم که بماند، نوشتم که جاودان شود، نوشتم که جاودان شود، نوشتم که خاطره شود که امروز بر جانم چنگ زند و جانم بگیرد و از بودنم بربایدم. رگبار می شود و بر صورتم می کوبد، همه تصویرها... همه خاطره ها؛‌ برگلویم چنگ می زنند و نفسم می گیرند. زخمی خاطره می شوم؛‌ جان می دهم بی هیچ رمق بودن. از حال می میرم در دیروزها؛‌بی هیچ خیال برگشت.

...

نوازش خنک فردا بیدارم می کند. چه خواب عجیبی دیده ام. هنوز جای زخم هایم از خون تر است.

الهه

نوشته شده در تاریخ ٢۵ مردادماه ١٣٨٩ سحرگاه ۶ام رمضان

 

/ 9 نظر / 4 بازدید
آفاق

خیلی قشنگ نوشتی...فقط غمگین بود و رو قلب سنگینی می کرد. الهی خواب خاطره دیدن همیشه خوش باشه.

نگار

مثل همیشه عمیق بود. امیدورم شادی هات به عمیقی اقیانوس و غمهات به سبکی قطرات تبخیر شده ش باشه. در کنار عزیزترینات همیشه شاد و دلخوش باشی.

سحر

سلام الهه جون خوبی عزیزم چقدر نوشتت ....![ناراحت] چرا دیگه وبلاگ آشپزیت نمیایی!! چرا دیگه از اون غذاهای خوشمزه و پر از رمز و رازت خبری نیست!! چی شد اون همه عشق به آشپزی!!!؟؟؟ خیلی میام بهش سر میزنم و نگاش میکنم و میرم خیلی به یادتم استاد خوبم کلی انگیزه اشپزی کلی خاطره قشنگ و کلی درس ازت به یادگار دارم .. هنوز که هنوزه بهترین کیک دنیا بهترین کیک خونه ماست که پذیرای مهمان و دوست اشناست دوست خوبم خیلی به یادتم خیلی دوست دارم منتظرم که برگردی باز به اون حال و هوا[لبخند][قلب][گل]

سحر

شکسپیر در ان لحظه که بشدت احساس دلتنگی می کنی مطمئن باش یکی برای دیدنت لحظه شماری می کنه. [لبخند][گل]

سحر

سلام الهه جووووون[ماچ] چقدر خوشحال شدم نوشتت رو دیدم باور کن از ته دل[قلب] یه کاری کن هفته ای 2 ساعت نه یک ساعت یه سری به وبلاگت بزن و هر دو هفته یک بارم شده آپ کن جات خیلی خالیه باور کن باور کن کلی روحیه می گیری چون میدونم همه غذاها و شیرنی هات همه با عشق با دقت و کلی صرف وقت تهیه شده تجربیات در آشپزی و توضیحاتت حرف نداره حیفه جات خالیه یه کم هم فکر دوستانت که چشم انتظارتن در اون وبلاگت باش دوستای شکمو مثل من[نیشخند]که هر چقدر هم بخوام بپرسم بازم سوال باقی میمونه[زبان]

سحر

یه خاطره برات بگم این پسر من از اون بچه هاست که وقتی معلم درس میده انقدر سوال میکنه که معلم کلافه میشه مثلا درس ضرب هست اون اونقدر میپرسه تا میرسه به توان از کسر میرسه عشاری بعد هم به درصد بعد معلم مجبور میشه برای اینکه کلاس بهم نریزه هی بگه الان وقتش نیست شما تا اینجا باید بخونی بعد یاد میگیری بعد اون ناراحت میشه و قهر میکنه و دلخور میشه[دلشکسته] سر کلاس علوم معلم تا درس شروع میکنه باز سوالا میاد تو سرش که بپرسه بلند میشه بگه اقا اجازه معلمش ترک بوده میگه باز من درس دادم شما کلاس و گاطی پاتی کردی[قهقهه] اقا برو شمالطفا دانشگاه اینجا چرا نشستی[قهقهه] حالا استاد لطفا بیا دانشگاه تدریس این شاگرد شما رو هیچ جا نمیتونه پاسخگو باشه جر شما[ماچ][خجالت]

نورا

نبینم غصه دار باشی الهه اییییی♥

شقایق

این متن خیلی حال و هواش متفاوته .. انقدر که تو شناختی که من از الهه داشتم نیست :) قشنگ بود .. انشالله تعبیر خوابت خیر هست :) من متنای اینطوری دوست دارم. یه زمانی اولای بلاگ نویسی گهگاه اینطوری می نوشتم .. و زیاد هم شاید. بعدش کمش کردم. من غم اینطوری دوست دارم. گاهی احساس می کنم ما من عجین شده.

شادی

الهه جونم این حسای عجیب و غریب همیشه تو زندگی های ما در رفت آمده. خوبه که درباره اش می نویسی. نوشتن درباره اش هم ادم رو سبک می کنه. خوش باشی عزیزم.