روی غلطک زندگی

  • پریروز اولین روز دانشگاه و دیروز اولین روز SINTEF اومدنم بود. همه چیز مثل قبل است. کسی هم نمی فهمه دنیای من یه فرقهایی کرده. خودم می خواستم یه جوری باشه که زود بتونم روی غلطک بیفتم و از حال و هوای ایران و خونه و عروسی دربیام. به کسی نگفته بودم می رم ایران و نگفته بودم عروسی می کنم. حالا هم هر کس و می بینم با یه سلام و Happy New Year قضیه تموم میشه و کار شروع میشه. این جوری که باشه محیط وادارت میکنه روی غلطک بیفتی والا زیر غلطک له میشی.
  • این ساختمونی که کنار SINTEF میساختند تو این ۵ هفته کلی پیشرفت کرده انگار نه انگار کریسمس و سال نو بوده. دیوارهاش این قدر بالا اومده که دیگه قطارهای سفید و قرمز که رد میشن رو نمی تونم ببینم. فکر کنم تا ۵ هفته دیگه این دیوارها خورشیدم ازم بگیرند.
  • یکی دو روز بود یه کتابی می خوندم که خیلی هم تلخ نبود. من کتاب تلخ تر زیاد خوندم. ولی نمی دونم چرا این یکی این همه من و تلخ می کرد . تلخ پیش رفتم و تلخ تمومش کردم. منم مثل خیلی ها عادت دارم خودم رو میذارم جای یه شخصیت داستان ولی این دفعه من شبیه هیچ کدوم نبودم ولی چرا با تلخیه اون اینهمه بیشتر تلخ میشدم خودمم نفهمیدم. خوب شد زود تمومش کردم.

 

الهه

۲۸ دی ماه ۱۳۸۶

/ 19 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کویریات

بنفشه جان کتابش خیلی تلخ نیست. من نمی دونم چرا تلخ میشدم باهاش. فکر کنم کتاب مهمی است خوبه آدم بخونه کلی نقد ازش هست راجع به گونه رابطه همسری این زن و شوهر نقش اول است. خوشحالم خوندم. ولی تلخ هم شدم!!

سر سوزن ذوق

سلام عروس خانم. ببخشيد که با تاخير تبريک ميگم. پدرها با همين بزرگواريهاشون و گذشتهاشون دوست داشتنی می شن و بهشت زير پای مادران است اما پدرها توشن . راستی کلی حسرت خوردم که فرصت نشد يک کمی به الاني و بقيه اشعار فلکلوريک دزفولی ؛؛ مار دوما ؛؛ رو ياد بدم تا حالشو ببريد. ببينم خانواده داماد خودشون خوندن يا نه ؟ ؛؛ سوزم سوزه ؛؛ رو چی ؟ موفق باشی و مستدام و زندگيتون خوش. مشتاق ديدار.

من ِ دروغين!

بعد کنکورم حتما می خونمش! کتابهای تلخ رو دوست دارم؛مخصوصا اونهایی رو که انتهای غم انگیزی دارند!

پسرخاله

روی غلتک زندگی خوش بگذره از هر غلط هم ۱۰ بار بنويس بده پوخان امضا کنه بيار برای من

اميد فرداها

فکر کنم يه بار ديگه بيای ايران برگردی تبديل به برج شده باشه!!!

مامان رادين

من هم با تاخير فراوان يکی شدنتان را تبريک ميگم. اميدوارم هميشه شاد و خوشبخت و در کنار هم باشيد خيلی دلمون می خواست ببينيمتان و در خدمتتون باشيم٬ اما مهمونی های مخصوص تازه عروس و داماد به هر حال اميدوارم دفعه بعد که ايران مياين ببينيمتون

مرواريد

سلام... نمی دونم، شايد گاهی افتادن رو غلطک زندگی به همون اندازه سخت باشه که زير غلطک موندن و له شدن... یادم می آد یه روزهایی آرزو می کردم که توی روزمرگی غرق بشم تا نفهمم که دقیقا داره چه بلایی سرم میآد... اما من حتی روزمرگی رو هم نتونستم تحمل کنم و بعد از مدتی احساس کردم که هوای روزمرگی داره خفم می کنه!!! امیدوارم شما این جوری نشین...

کویریات

ممنونم مامان رادین و بابای رادین. ان شالله که دفعه بد بیشتر فرصت میشه در خدمتتون باشیم. راستی سوزوم سوزه رو تو اهواز خوندن واسمون... ولی شعر واسه ماردوماد نخوندن. اتفاقاً کسی آخرهای مجلس از پدر پوخانم پرسید شعری واسه ماردوماد نمی خونین... همه خندیدند ولی نخوندن!!

آنرولی

اول تبريک به خاطر ازدواجتان. دوم من اصلا زندگی بی ماجرا رادوست ندارم. روی غلطک افتادنش را قبول دارم اما روزمره گی امانم را می برد. ای کاش می شد مثل او شد که « کلُ یومٍ هو فی شأن».

کویریات

من از اولم دیکته ام ضعیف بود. حالا واقعاً غلتک هیچ موقع با ط نبوده؟