همه ی تعطیلات ما!

آخر هفته ای که گذشت آخرین تعطیلات ما بود توی سال 2012 قبل از کریسمس. هر سال همین جوری ه از توی آوریل که تعطیلات شروع میشه هر هفته ، یا هر دو هفته ای یه روزی تعطیلی داریم. با ایران که حرف می زنیم همه اش می گن خوش به حالتون اسم ایران بد در رفته شمام خوب تعطیلی دارینهاااا... ولی یوهویی تموم تموم میشه.

ولی این آخر هفته ای که گذشت اختتامیه ی خوبی بود واسه تعطیلات امسال. تو این شش سالی که اروپا بودم تولدم، همیشه از اینکه روز تولدم هوا خوب ه خوشحال بودم! و همیشه هم هوا جور خوبی خوب بوده... گاهی هم مثل امسال یکی از اولین روزهایی میشه که هوا بالاخره گرم شده و همه یوهو لباس تابسیتونی رنگ رنگی می پوشند و مراسم کباب راه می اندازند و خلاصه جو جوری میشه که انگار همه خوشحالند و من از این حس خیلی خوشم می آد! امسالم تولدم رو دوست داشتم. با همه ی تبریک های دور و نزدیکش. و جو آرومی که خودمون داشتیم.

و کلاً این چندروز تعطیلی دور هم بودن با دوست های اینجا... نزدیک فارغ التحصیل شدن بچه ها که میشه دلم می گیره اگه بخوان اینجا نباشند... خودمون هم اگه بخوایم نباشیم... ولی اینجا همیشه باهم بودن ها انگار یه عدم قطعیتی تویش ه. اینش رو دوست ندارم. انگار آدم یه بار که از وطنش کند ه شد دیگه هیچ جا عمیقاً ریشه نمی کنه... وااای دوست ندارم خیلی بهش فکر کنم... بهتره آدم ببینه روزگار چی می آره! 

گاهی یه لذتی تو "پژوهش" هست که تو چیزهای دیگه نیست! امروز خوب الکی واسه خودم خوشحالمآآ!

حس عجیبی ه منتظر یه تولد بودن... این چندسال انقدر همه نی نی ها تو ایران برنامه ریزی شده به دنیا می آمدند که آدم حس انتظار نداشت... بیرون ایران اینجوری نیست...خیلی منتظر نی نی دوستمم. خردادی کوچولو!! فکر کن چپ دست هم بشه!

آیندهوون بعد از یه بارون تمیز

یازدهم خردادماه 1391

/ 11 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعیده

الـــــــــــــــهه نی نی دوستمون چهار ساعت پیش به دنیا اومده [لبخند] یک خردادی کوچک خوشمزه [قلب] واااای خیلی دوست داشتم میتونستیم الان با هم بریم دیدنیش....

لیلا

الهه جان به ما هم خیلی خوش گذشت. من هم دلم می گیره که کم کم داریم پخش می شیم. البته تجربه نشون داده که با دوری هم دوستی ها پایدار می مونن و شاید عمقشون هم بیشتر بشه. خوشحالم که روز تولدت پیشت بودیم و کلا همه دیدن همه دوستان برای ما لذت بخش و دلتگی های غربت را کم می کنه. راستی گفتی تعطیلی ها تموم شد. من تازه فهمیدم آخر هفته دیگه ما تعطیل هستیم. خیلی حس خوبیه خاله شدن. چشمتون روشن [لبخند]

تاتا

تولدت مبارک الهه [گل]

میرزا بنویس

تولدت مبارک. امیدوارم حس خوب روز تولدت در تمام روزای سال شخصی ت موندگار باشه.[لبخند]

سمانه

الهه جان تولدت کلی مبارک. اگر چه ما پیشتون نبودیم تا با هم جشن بگیریم این روز خوبو ولی همش کلی یادت بودم

نگار

الهه عزیز خیلی خیلی تولدت مبارک باشه. شاد و سلامت باشی

شقایق

تولدت مبارک خانم ورزشکار و پژوهشگر:) تو هم دست چپی؟؟ می تو :)

من دروغین

منم همیشه تولدم هام رو دوست دارم یکی از بهترین هاشم همونی بود که شما در کنارم بودین ... تولدم مبارک و امیدوارم یه روز ما منتظر تولد نی نی تو باشیم!!!

من دروغین

تولدم مبارک=تولدت مبارک! ... من و تو نداریم!!

سهراب

تولدت مبارک.[گل] تا باشه تولد و تعطیلی و خوشی باشه.