کمک و همکاری

توی ایستگاه قطار اسلو که وایسین روزی 10،20 دقیقه ؛ بعد چند روز می فهمین که تیپ آدم ها از چند حالت محدود خارج نیست!  یه عده هستند که شلوارهای راحتی می پوشند که طوسی رنگه و پایین شلوارشونو می کنن تو جورابشون کفش بسکتبال می پوشن و بندهاشو باز می ذارند. یه عده ی دیگه Blitz ها هستند که لباس مشکی عجیب غریب تنشونه گاهی هم قرمز و مشکی موهاشونم به رنگ های مشکی یا قرمز، نارنجی، سبز، بنفش... جیغی ه و به تمام اعضا و جوارحشونم انواع فلزات اعم از سیخ و میخ و زنجیر و سنجاق قفلی وصل کردند. یه عده آدم مسن نروژی هم هستند بعلاوه خارجی های شرقی (عرب هندی ایرانی ترک) که معلومه لباسهاشونو با دقت انتخاب کردن!

 

 و... تو این بین سربازهای نروژی هم هستند که معمولاً خیلی کم سن و سال به نظر میان دختر و پسرشون لباسشون عین همه! پونین هاشون شبیه کفش کوه های مدل جدید خیلی راحت به نظر می رسه معمولاً کوله پشتی های خیلی بزرگی دارند و از همه واسه من جالب تر اینه که روی بازوی چپشون پرچم نروژه و روی بازوی راستشون یه نشون گرد هست که فقط با خط فارسی نوشته :"کمک و همکاری"!! چراش واسم جالبه ولی نمی دونم! شاید یه گزارش تصویری تهیه کردم گذاشتم اینجا!

 

 

الهه

 

23 اردی بهشت 1386

 

/ 8 نظر / 8 بازدید
زهرا

-سیخ و میخ و زنجیر و سنجاق قفلی . -اين قضيه مقاديری مشکوک به نظر مياد. حتما بنويس که چرا به فارسی نوشته اون کلمات رو. تا يادم نرفته ميخواستم يه تشکر درست حسابی ازتون به خاطر اين آهنگ وبلاگ بکنم. بعضی روزا تا ساعت ها بعد از قطع شدن از نت صفحتونو باز ميذارم و نميدونم اين قطعه چند بار تکرار ميشه..

پسرخاله

از بس که اين اروپايی ها نامردن و از انسانيت بويی نبردن ببين در اولين فرصت منو از ليست غيرفعال خارج کن و الا از اهرم شورای امنيت و ناتو استفاده می کنم

کويريات

چشم پسرخاله!‌به جمع دوستان خوش آمديد!!منت نهادی برسرم ای جان مادر :-؛

الانی

کويريات جونم...اين blitz ها ديگه کی بودن؟؟از رامتين ٍ دانشگاه ما هم خفن تر مگه داريم؟؟؟ اونم که گفتی فارسی نوشته خيلی جالب بود...منم موفقم که نحقيق کنی که چرا! منتظر گزارش تصویری ات هم هستم!

کويريات

من نمی دونم رامتين چه شکليه! ولی سعی می کنم عکس اونها رو هم بذارم!

چه جالب!! من تا حالا دقت نکرده بودم! آخه من اینجا سرباز زیاد ندیدم ]

ام آر دی اس آر تی

خواندم