زندگی عادی

این مدت هیچی معمولی و عادی نبود که وبلاگ نویسی بخواد عادی باشه. حالا همه دارند آدم رو دعوت می کنند به اینکه به زندگی عادی برگردیم،‌ باید تلاش کنیم... این اصلاً به معنی این نیست که یادمون بره چی شد این چند روز... کلمه ها رو کنار هم می چینم تا روند عادی وبلاگ نویسی بهم برگرده. می دونم کمی طول می کشه‌،‌ مثل همه چیزهای دیگه ای که بهمون وعده دادند و می دونم باید یه روزی برسه،‌ ولی کمی طول میکشه.

تو این مدت دوستای نروژی ام که حالا یک سال میشه ندیده مشون،‌ این ور و اون ور تو چت و ایمیل و... بهم گفتند که واسه ایران آرزو های خوب دارند و از ایرانی ها حمایت می کنند. این کارشون خوشحالم می کرد و دلگرم.

این آخرهفته مهمون داریم و من خیلی خوشحالم. کاش مهمونی بازی ها بیشتر طول می کشید و مکررتر بود...

اینجا خیلی تابستونی و گرم شده و آدم حس تعطیلی و بستنی یخی غیربهداشتی و خاکشیر و ... زیاد داره... این وسط یه مسابقه شمشیربازی تو فضای باز چیزی ه که آسون نمی شد ازش گذشت. یکشنبه مسابقه دارم،‌ تو فضای باز جلوی یه قلعه که عکسش رو این پایین گذاشتم گروهی با هر سه اسلحه مسابقه می دیم. من با اسلحه خودم بازی می کنم ولی هر تیم شمشیرباز از هر سه اسلحه خواهد داشت. باید تورنمنت جالبی باشه.

الهه

یه روز گرم که تلاش میکنه یخ نوشتنش باز بشه!

/ 11 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سالی

اره متاسفانه باید یاد بگیریم باز هم عادی زندگی کنیم ولی هیچوقت خاموش نمیشیم

علیرضا

آخ گفتی بستنی ,, منم اینجا معروف شدم به بستنی دوست ,, هر وقت باشون میرم کوه برگشتنی به من نگاه میکنن میگن خوب حالا وقت چیه؟؟؟؟[لبخند]

سمیه

وای...شمشیربازی...فقط تو فیلمها و تلویزیون دیدم...خیلی باید جالب باشه...خوش بگذره...منم هرشب جات 2 تا بستنی یخی میخورم..البته بهداشتی!

حسین

سلام.بابت اینکه مدتی نیومدم اینجا واقعا شرمندم.آخه همه بلاگهارو توی گوگل ریدر گذاشته بودم و از ونج میخوندم، غافل ز اینکه فید بلاگ شما پاک شده بود. برای خودم متاسفم[ناراحت] دعوت به آرامش رو متوجه نمیشم.دعوت به ادامه زندگی رو چرا. شید بشه بازهم کارهای عادی رو از سرگرفت،شاید بشه در آینده بازهم دل و دماغ اینو پیدا کرد که گاهی رفت سینما یا کوه، اما جریانهای این روزها هیچوقت ازذهن دور نمیشن. پاک که عمرا. خوش بحالت که با شمشیربازی کمی آروم میشی. موفقباشی توی این تورنمنت هم

آفاق

عزیزم خوب کاری می کنی که به زندگی عادی برمیگردی. هرچند هنوزم فکرمون پر از اون تلخی هاست. به امید روزای خوب امیدوارم با مهموناتون خوش بگذره.و جلوی این قعله خیلی خوشگل بازی خوبی داشته باشی .

رنگینک

برات تو مسابقه آرزوی پیروزی می کنم.[گل]

سوده

انشالله برنده بشی. اما تو جای به این قشنگی مگه آدم میتونه حواسشو جمع کنه؟

امین

برات آرزوی موفقیت دارم [چشمک]