تولد شش سالگی

 

امروز ششمین سالگرد تولد "کویریات" است. و من نشسته ام با خودم این شش سال رو مرور می کنم. همه حس های متفاوتم رو همه پست ها رو ... روزاولی که شروع کردم... اینجا دومین وبلاگ من بود. ولی توی اولی که تو بلاگربود هیچ موقع خوب ننوشتم. ولی اینجا رو دوست داشتم بعضی وقت ها کمتر بعضیوقت ها بیشتر.

کویریات خیلی از اون روزها عوض شده حال و هواش... حس نوشته ها... نویسنده هاش. من همه دوره هاش رو دوست دارم داشتم و از این که بوده و هستخوشحالم. ولی بعد از بیرون اومدنم از ایران مدل رابطه وبلاگی ام هم عوض شدمثل خیلی چیزهای  دیگه... از اینکه می تونم یه جورهایی همه این تغییرها رو تو این صفحه نگاه کنم و به چیزهایی که تو این مدت یاد گرفتم فکر کنم خوشحالم. و از همه اونهایی که می آن اینجا رو می خونند ممنونم.

و به همه اونهایی که به کویریات کمک کردند تو بازه های زمانی مختلف از مرداد 81 تا امروز تبریک می گم و ازشون دوباره تشکر می کنم.

الهه

یازدهم مرداد ماه 1381+6

 

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
somayeh

salam.tabrik migam!..ishala pir she pabepaye khodet!

علیرضا

خیلی خیلی مبارک،،

کامران

بابا شما از کائنات هم بهتون تبریک می‌گن! خیلی خوانندگان خفنی دارید. با این وضع باید هم 6 ساله بشید. اصلا باید جاودانه بشه این وبلاگ!

عطیه

تولدش مبارک

الآنی

سلام کویر جونم تولد وبلاگت مبارک باشه خیلی... یادش بخیر... اون موقع ها من کلی کوچولو بودم... کلی آرزو داشتم که منم یه روزی اونقدر بزرگ باشم که بتونم به اسم خودم یه فضا توی این محیط مجازی داشته باشم...چقدر زندگی عجیبه ... خوشحال و راضی باشی خواهرم...[بغل][گل][ماچ]

somaieh

bah bah..in chand vaghte man hamash inja commente mobarak bashe mizaram cheghadr khoooobbb

ژینوس

[گل][لبخند]تولد کویریات مبارک[لبخند][گل]

fr

سلام رفیق. 6سال خیلیه یه عمره به خصوص تو حوالی 20-30 سالگی!!هیچ وقت فکر نمیکردم به این زودی ها بگذره...

فرناز

تولدت مبارک خانوم. 100 سالگی وبت ایشالا[چشمک]

و...ر.و.د.

می‌شه از خاطراتتون در این 6 سال بگویید. می‌شه بهترین نوشته‌ ها تون را از این 6 سال منتخب کنید. آیا ادامه می‌دین؟ یعنی تا 6 سال دیگه؟ چرا به مناسبت 6 سالگی قالب را تغییر نمی‌ دین