وقتی ساعتم خوابيد...

  • ساعتم که خوابید فهمیدم که این روزها بیشتر شکل جوانی هایت هستی. بدون  چروک های پیشانی ات با موهای شلال ریخته بر آن. آنوقت ها که گفتی :« این یعنی شبیه پینوکیو؟» یادم هست بعد از آن برایم قصه پینوکیو یی را گفتی که دماغش دراز نمی شد. هنوز آخر قصه نرسیده بود من فهمیدم ساعتم نخوابیده بود. دو تا از ۶ تا عقربه ساعتم باهم دست به یقه شده بودند. حالا ساعتم را روی ۲.۵ ساعت قبل تنظیم کردم و دیگر تلخ و کودکانه نخوندم.
  • حتی از پنجره کلاس عظمتش تاریک و روشن پیداست و من یاد خاطره ام قدم به قدم هر قدم یک قصه یک لبخند. تا زیر پیکره عظیمش استوار٬ گفتمت که در هر نفس می خوانمت و می خواهمت.

الهه

۲۴آبان ماه ۱۳۸۶

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زیبا

سلام عزیز. میای واسه هم لینک بذاریم؟

امير

سلام. خوب هستين خوش هستين در سلامتي كامل به سر مي برين هو..؟! غرض از مزاحمت اين بود كه مي خواستم ببينم شما با تبادل لينك موافقين يا نه؟ اگر موافقين به من اطلاع بدين تا ظرف حداكثر 12 ساعت(سعي مي كنم يه ساعت بيشتر نشه) از زمان اعلام موافقت، لينكتونو با هر عنواني كه دوست دارين تو وبلاگم ثبت كنم، و بعدش هم شما لطف كنيد و لينك بنده رو با عنوان "اس ام اس عاشقانه" تو وبلاگتون ثبت كنين. پيشاپيش از همكاريتون ممنونم. يا حق..

بزرگ فيلسوف کوچک

سلام دوست جونم ممنون که اومدی و بازهم ممنون بابت دعات..... اميدوارم زوده زود مستجاب بشه...چون واقعا بهش احتياج دارم..... بازم بيایـــــــــــــــــــــــا

fr

سلام الهه جان.چطوری؟نوشته هات مثله هميشه عالين.راستی گفته بودی کی برمی گردي وطن؟

بنفشه

ممنونم عزيزم که ازم تعريف کردی...اف آر راست گفته نوشته هات مثل همیشه قشنگه، پینوکیویی که دماغش دراز نشه خنده داره و تشبیه موهای شلال ریخته بر صورت بدون چروک به پینوکیو هم خیلی قشنگه!

حرفه ای

هوهو!!

نسيم

خوب ساعتت رو ببر بده ساعت ساز باطريشو عوض کنه به روزم

پسرخاله

غوووووور غوووووووور نقل به همان غورباقه ی معروف پ.ن : حالا ما يه متنی نوشتيم که شما ازش سردر نيوردی ، بايد زودی تلافی کنی ؟

کويريات

نسيم جان گفتم که ساعتم باتری داره ثانيه شمار و عقربه کوچيکه باهم نمی سازند...